ABOUT

BİZ KİMİZ

2017 de kurulan Rasha Model, sektördeki hayatına tasarımla başlayarak, hızla yol almıştır. Türkiye de ve dünyada çok farkli devletlerde farklı şirketler ile çalışmasına devam eden Rasha Model, bu gün geldiği noktada kendisini ispatlayarak sektördeki yerini almıştır.

Rasha Model müşterilerine, tasarım desteğinin yanında döküm kalıbı gümüş başta olmak üzere, kauçuk  ya da mum olarak hizmet vermektedir.

Rasha Model ayrıca Fizyon mumu da vererek, müşterilerini hem döküm hem de fizyon sektöründe desteklemektedir.

Rasha Model müşterilerinin göndermiş olduğu resimleri yeniden çizerek, döküm ya da fizyon mumu ya da kalıb olarak vermektedir. İsteyene de kauçuk olarak da vermektedir.

Rasha Model her ay kendisine yönelik özel dizaynlar yapmanın yanı sıra, sürekli çalışan müşterilerine özel dizaynlar ile de destek vermektedir.

Rasha Model ile çalışmaya başladığınızda başkasına ihtiyacınız olmayacaktır. Hem döküm hem de fizyon olarak mumunuzu almanın yanı sıra, döküm kalıbını ana kalıb gümüş ve kauçuk kalıbı olarak da alabilirsiniz.

Rasha Model, her şeyden önce siz değerli müşterilerine en iyi ve güncel olarak tasarım desteğini vermeyi bir esas görev olarak benimsemiştir.  Gelişen dünyamızda daima yenilikleri takip etmeniz için Rasha Model, en iyi ve en doğru karar vermenizi sağlamanız için, sizlere yeni tasarımlar üreterek dizayn desteklerini vermeye devam edecektir.

Bizimle daima bağlantıda kalınız…

r.bg.cover